Top
Image Alt

Rreth meje

Hi!Jam elsa:)
Let’s go travel

Më pëlqen të lexoj, të gatuaj, të shoh një film të bëj një aperitiv në lokalet e Milanos. Adhuroj të vrapoj duke dëgjuar muzike. Më pëlqen një gotë verë e mirë dhe jam një koleksioniste e verës :). Më pëlqen të udhëtoj dhe të planifikoj një udhëtim.

Zbulova udhëtimet në vitin 2011 dhe që atëherë jam gjiithmonë me valixhen gati. Deri tani kam vizituar më shumë se 45 vende të botës.

Më shumë informacione? Kontakto [email protected]

o

Nese deshiron te jesh me i miri nga ne, i dashur mik, udheto!

ÇFARË MENDOJNË LEXUESIT PËR ne

Lexoni se si kemi ndihmuar të tjerët të kursejnë para dhe të planifikojnë udhëtimet e tyre
Nëse do të jesh edhe ti një TESTIMONIAL na shkruaj në [email protected]

Opinioni im persona eshte super pozitiv per TheTouristPoint. Si per guiden, informacionet, hotelet etj, mendoj se ka ende pune, blog eshte ne hapat e para por ju mbeshtes ne pune tuaj dhe promovoni sa me shume vende! Well done!

— Adria B

o

Nje blogtravel me informacione dhe ide mjaft te dobishem. Shume pozitive edhe per te promovuar Shqiperine. Do te doja te lexoja me shume informacione mbi vendet ne Shqiperi pertej vendeve qe tashme jane turstike. Komplimente per iniciativen. Urime

- Blerta

The tourist point eshte nje inciative e perkryer per promovimin jo vetem te Shqiperise por edhe vendet e tjera. Per ka mundesine per nje udhetim besoj se idete dhe informacionet ne kete blog jane mjaft te vlefshem. Urime per iniciativen dhe pune te mbare. TheTouristPoint 🙂

– Me & You

o

I pari blog ne shqip, informacionet jane te vlefshem. Shpella e Pellumbasit e lexova fal ketij blogu. Ka ende pune per t'u bere... mbeshtes idene e autoreve dhe ju uroj suksese.

- Edra